0 prece(s) - 0.00€
Pirkumu grozs ir tukšs!

Privātuma politika

PRIVĀTUMA POLITIKA

Klienta personas datus IK V.U.L. izmanto tikai sekmīgai un kvalitatīvai klientu servisa nodrošināšanai. Iegūtā informācija tiek uzglabāta un izmantota saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem par personu datu aizsardzību un grāmatvedību. Atbildība par sniegtās informācijas patiesumu un pareizību ir klienta kompetence.

IK V.U.L. iegūtos datus bez īpašas klienta piekrišanas nenodod trešajām personām, kā arī paļaujās, ka klients par sevi sniedz tikai patiesu informāciju.

Gadījumos, ja tiek konstatēta viltus darbība citu personu vārdā, informācija tiek nodota tiesībsargājošām iestādēm, normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Iegūto kontaktinformāciju (e-pasts un telefona nr.) IK V.U.L. izmanto tikai klienta informēšanai par jaunumiem, gaidāmajiem notikumiem, reklāmas piegādes nolūkos, personalizētiem piedāvājumiem, bonusu programmas izstrādei nākotnē (ja klients savā kontā ir pieteicies jaunumu saņemšanai).

 

PERSONAS DATU IZMAIŅAS UN DZĒŠANA

Nepieciešamības gadījumā klients ir tiesīgs jebkurā laikā grozīt, papildināt vai dzēst savus personas datus, kas par viņu saglabāti viņa lietotāja kontā.

Gadījumā, ja klients vēlas atteikties no turpmākas ziņojumu saņemšanas, pilnībā dzēst savus personas datus no vietnes www.vulla.lv vai radušies kādi jautājumi par savu personas datu izmantošanu, lūdzam kontaktēties ar IK V.U.L. pa e-pastu: vulla@vulla.lv vai zvanot pa tālruni 22 038 599

 

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

IK V.U.L. ir tiesīga grozīt privātuma politikas noteikumus pēc saviem ieskatiem un saskaņā ar LR spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.