0 prece(s) - 0.00€
Pirkumu grozs ir tukšs!

Piegāde un apmaksa

PIEGĀDE LATVIJĀ

Pasūtījumu bez piegādes maksas var saņemt mūsu birojā Jelgavā, Raiņa ielā 20-209. Pirms došanās pie mums, lūdzu, precizējiet vēlamo pasūtījuma saņemšanas laiku pa tālruni 22 038 599 vai rakstot e-pastu: vulla@vulla.lv .

Jelgavas pilsētas robežās un tuvākajā apkārtnē (Vītoliņi, Ozolnieki, Brankas, Āne, Mežciems) bez piegādes maksas piegādāsim Jūsu pasūtījumu tieši pie Jums mājās vai darbā. Par vēlamo pasūtījuma saņemšanas vietu un laiku var vienoties zvanot pa tālruni 22 038 599 vai rakstot e-pastu: vulla@vulla.lv .

Sūtījumus piegādājam arī sadarbībā ar Latvijas Pasts un Omniva.

 

Latvijas pasts

Latvijas pasts

Pasūtījumu var saņemt jebkurā Latvijas Pasta nodaļā - šis piegādes veids ir piemērots tad, ja vēlaties saņemt preci ātri, ērti un tuvu savai mājai. Latvijas Pasta nodaļās var saņemt pasūtījumus ar svaru līdz 20 kg. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā vai ar bankas pārskaitījumu (pēc tam, kad esat saņēmuši rēķinu pa e-pastu). Pasūtījums Latvijas Pasta nodaļā ir jāizņem 10 darba dienu laikā, virs 10 diennaktīm tiek iekasēta papildu maksa par sīkpakas glabāšanu pasta nodaļā - 0,50€ par katru dienu.

 

Omniva pakomāti

Omniva

Pasūtījuma saņemšana Omniva pakomātā – ērta, ja nevarat nokļūt savā pasta nodaļā tās darba laikā. Veicot pasūtījumu, izvēlieties sev ērtāko Ominva pakomātu un norādiet to pasūtījuma piezīmēs. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu (pēc tam, kad esat saņēmuši rēķinu pa e-pastu). Kad pasūtījums būs piegādāts Omniva pakomātā, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet mums pa tālruni 22 038 599 vai rakstiet e-pastu: vulla@vulla.lv

 

PIEGĀDE PASAULĒ

Latvijas pasts

Latvijas pasts

Saņem preces jebkurā savas valsts pasta nodaļā - piemērota tad, ja vēlaties saņemt preci ātri, ērti, droši un tuvu savai mājai vai vēlaties to aizsūtīt saviem draugiem, radiem, paziņām. Ar Latvijas Pasta starpniecību var nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 20 kg. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan internetbankā, gan ar pārskaitījumu pēc rēķina saņemšanas e-pastā.

Ar Latvijas Pasta tarifiem sūtījumiem uz ārvalstīm varat iepazīites šeit.

 

PIEGĀDES MAKSA

Bez maksas

Saņemt pasūtījumu bez piegādes maksas ir iespējams:

  • saņemot pasūtījumu mūsu birojā Jelgavā, Raiņa ielā 20-209
  • izvēloties piegādi Jelgavas pilsētas robežās un tuvākajā apkārtnē (Vītoliņi, Ozolnieki, Brankas, Āne, Mežciems)

 

Piegāde Latvijas teritorijā

Neatkarīgi no pasūtījuma svara, lieluma piegāde visā Latvijas teritorijā par vienu maksu - 2,99€ :

  • piegāde uz Omniva pakomātu
  • piegāde uz Latvijas pasts nodaļu

 

Piegāde uz ārzemēm

Piegādes izmaksas ārpus Latvijas ir atkarīgas no pasūtījuma svara. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas pēc Latvijas pasts sīkpaku tarifiem. Tipisks pasūtījums mūsu veikalā iekļausies šādās piegādes izmaksās:

  • piegāde uz Eiropas savienības valstīm - 4,55€
  • piegāde uz pārējām valstīm - 6,55€

 

APMAKSAS VEIDI

Skaidrā naudā

Norēķināties skaidrā naudā ir iespējams:

Ar pārskaitījumu

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas un rēķina saņemšanas, Jūs to varat apmaksāt ar pārskaitījumu savā internetbankā.