DROPS Baby Merino Cerise

Ražotājs: Drops

Nosaukums: BME08

Noliktavā: 1

Cena: 3.45€ / 50g

2 Fine

DROPS Baby Merino ir savērpta no īpaši smalkām merino vilnas šķiedrām no Dienvidamerikas "brīvā turēšanā" dzīvojošām aitām. Šī ir ļoti mīksta un kairinājumu neizraisoša vilnas dzija, tā ir lieliski piemērota maigai mazuļa ādai. Dzija ir īpaši apstrādāta, kas padara to mazgājamu veļas mašīnā un ideāli piemērotu ikdienas lietošanai.

DROPS Baby Merino ir vērpta no vairākiem plāniem pavedieniem, kas piešķir dzijai papildus elastību. Šī īpašā uzbūve jāņem vērā adot un mazgājot izstrādājumus: adot labāk adiet mazliet stingrāk, nekā vaļīgāk. Nemazgājiet apģērbu pārāk siltā ūdenī, neatstājiet mērcēties un žāvējiet izklātā veidā.

Ražots ES

Šai dzijai ir Oeko-Tex® sertifikāts (sertifikāta numurs 25.3.0110), Standarts 100, I klase. Tas nozīmē, ka tā ir pārbaudīta un atzīta par pilnīgi brīvu no kaitīgām ķīmiskām vielām un ka tā ir droša lietošanai cilvēkiem. I klase ir visaugstākais līmenis, un tas nozīmē, ka dzija ir piemērota zīdaiņu izstrādājumiem (vecumā no 0 līdz 3 gadiem).

Sastāvs
Merino vilna 100%
Apraksts
Kategorija

2 Fine Fine (Smalka)

Garums 175 metri
Svars 50 grami
Adāmadatas 3 mm
Adījuma blīvums 24 valdziņi = 10 cm, 32 rindas = 10 cm
Tamboradatas 3.5 mm
Kopšana

Mazgāt veļasmašīnā vilnas mazgāšanas režīmā, 40°C, nelietot veļas mīkstinātāju, bez centrifūgas, žāvēt izklātu

Machine wash on gentle cycle 40°C Do not bleach Iron at a low temperature (not exceeding 110°C) Can be dry cleaned Do not tumble dry Dry Flat

Ražotājs Drops
Saites
Ražotāja lapa DROPS Baby Merino
Bezmaksas DROPS projekti Bezmaksas DROPS Baby Merino projekti
Ravelry projekti Ravelry projekti no DROPS Baby Merino dzijas

Rakstīt atsauksmi

Note: HTML is not translated!

Vērtējums: Slikti Labi

Enter the code in the box below: