Malabrigo Sock Three Little Pigs

Ražotājs: Malabrigo

Nosaukums: SW357

Noliktavā: 2

Cena: 20.70€ / 100g

1 SuperFine

Sock ir maiga, vieglas struktūras zeķu dzija, vienmērīgi savīta, krāsota maigās krāsu pārejās, saglabājot dzījas tekstūras unikalitāti un krāsas košumu. Savērpta no greznā merino pavediena un apstrādāta, lai to varētu mazgāt veļas mašīnā, tādējādi atvieglojot izstrādājumu kopšanu to izmantošanas laikā. Nekautrējieties par vārdu "zeķu dzija" - lai arī tas noteikti ir kā kārums pēdām, šī apburošā dzija ir arī īpaši iecienīta šaļļu un plecu lakatu izgatvošanā. Var adīt uz 3. un 5. klases adāmmašīnas vai rokadīšanā.

Pielietojums: mežģīņadījumi, plecu lakati, šalles, apmetņi, apģērbi, bērnu un zīdaiņu apģērtbi, cimdi un protams zeķes.

Pārliecinieties, ka iegūstat pietiekami daudz dzijas, lai pabeigtu savu projektu. Tā kā dzija tiek krāsota manuāli, der zināt, ka katra krāsošanas partija var atšķirties niansēs. Tādējādi katrā iepakojumā šķeteres savstarpēji arī var atšķirties - t.i. būt raibas vienā toņkārtā, bet ritms krāsu maiņai var atšķirties. To, kā krāsu mija šķeterē izvietota, vislabāk var identificēt pārtīšanas laikā (no šķeteres kamolā). Lai nodrošinātu harmonisku krāsu miju iesakām strādāt no divām dzijas ficēm vienlaikus, pamīšus liekot pavedienu no katra kamolīša. Tad veidosies vienmērīga krāsu mija. Bet to vienmēr var arī attīstīt kā īpašu modeļa akcentu, kas vairo katra projekta un tā valkātāja unikalitātes izpausmi.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka krāsa ekrānā var atšķirties no dzijas krāsas dienas gaismā, jo katram ekrānam ir atšķirīga krāsu izšķirtspēja. Esam darījuši visu, lai attēlā būtu iespējams saskatīt patiesās dzijas krāsas. Dabā tās var būt košākas - sulīgākas, dziļākas kā redzams Jūsu ekrānā.

Sastāvs
Merino vilna Superwash 100%
Apraksts
Kategorija

1 SuperFine Super Fine (Īpaši smalka)

Garums 402 metri
Svars 100 grami
Adāmadatas 2.25 - 3.25 mm
Adījuma blīvums 32 valdziņi = 10 cm
Tamboradatas 2.25 - 3.5 mm
Kopšana

Drīkst mazgāt veļasmašīnā vilnas mazgāšanas režīmā, aukstā ūdenī, bez centrifūgas, žāvēt izklātu

Machine wash on gentle cycle 30°C Do not bleach Do not tumble dry Dry Flat

Ražotājs Malabrigo
Saites
Ražotāja lapa Malabrigo Sock
Ravelry projekti Ravelry projekti no Malabrigo Sock dzijas

Rakstīt atsauksmi

Note: HTML is not translated!

Vērtējums: Slikti Labi

Enter the code in the box below: