Malabrigo Susurro Obsidiana

Ražotājs: Malabrigo

Nosaukums: SUS665

Noliktavā: 1

Cena: 26.22€ / 100g

2 Fine

Gaisīgā dzija ir maiga un viegla, kas padara to par ideālu vasaras dziju. Susurro sastāvā ir 50% zīdkoka zīds, 25% merino dzija un 25% lina vienkārtīgs pavediens, kas savērpts DK/sport svara kategorijā. Šo triju dažādo pavedienu savienojums rezultējas apbrīnojamā krāsas dziļumā, piedodot dzijai gandrīz metālisku spīdumu. Šai dzijai ir burvīgs līdzsvars dēļ krasā kontrasta starp raupjo lina tekstūru un merino dzijas zīdainumu. Var adīt uz 3. un 5. klases adāmmašīnas vai rokadīšanā.

Pielietojums: šalles, aksesuāri, mežģīņadījumi, faktūrraksti, pīņu raksti, vieglais apģērbs.

Pārliecinieties, ka iegūstat pietiekami daudz dzijas, lai pabeigtu savu projektu. Tā kā dzija tiek krāsota manuāli, der zināt, ka katra krāsošanas partija var atšķirties niansēs. Tādējādi katrā iepakojumā šķeteres savstarpēji arī var atšķirties - t.i. būt raibas vienā toņkārtā, bet ritms krāsu maiņai var atšķirties. To, kā krāsu mija šķeterē izvietota, vislabāk var identificēt pārtīšanas laikā (no šķeteres kamolā). Lai nodrošinātu harmonisku krāsu miju iesakām strādāt no divām dzijas ficēm vienlaikus, pamīšus liekot pavedienu no katra kamolīša. Tad veidosies vienmērīga krāsu mija. Bet to vienmēr var arī attīstīt kā īpašu modeļa akcentu, kas vairo katra projekta un tā valkātāja unikalitātes izpausmi.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka krāsa ekrānā var atšķirties no dzijas krāsas dienas gaismā, jo katram ekrānam ir atšķirīga krāsu izšķirtspēja. Esam darījuši visu, lai attēlā būtu iespējams saskatīt patiesās dzijas krāsas. Dabā tās var būt košākas - sulīgākas, dziļākas kā redzams Jūsu ekrānā.

Sastāvs
Lins 25%
Merino vilna 25%
Zīdkoka zīds 50%
Apraksts
Kategorija

2 Fine Fine (Smalka)

Garums 297 metri
Svars 100 grami
Adāmadatas 3.75 - 4.5 mm 
Adījuma blīvums 21 - 28 valdziņi = 10 cm
Kopšana

Mazgāt ar rokām, aukstā ūdenī, žāvēt izklātu

Hand Wash, max 30°C Do not bleach Do not tumble dry Dry Flat

Ražotājs Malabrigo
Saites
Vulla blogs

Malabrigo Susurro – vasaras apģērbu dzija

Malabrigo Susurro – turpinām iepazīšanos

Ražotāja lapa Malabrigo Susurro
Ravelry projekti Ravelry projekti no Malabrigo Susurro dzijas

Rakstīt atsauksmi

Note: HTML is not translated!

Vērtējums: Slikti Labi

Enter the code in the box below: