Akcija DROPS Alaska Red

DROPS Alaska Red

Ražotājs: Drops

Nosaukums: ALA10

Noliktavā: 29

Cena: 2.15€ / 50g 2.00€ / 50g
Akcija līdz: 14.07.2024

4 Medium

DROPS Alaska ir klasiska vērpta, neapstrādāta dzija, no 100% jaunas vilnas. Neapstrādāta vilna nozīmē, ka šķiedras pirms krāsošanas tiek tikai mazgātas un nav pakļautas ķīmiskai apstrādei. Tas uzlabo vilnas labākās īpašības, vienlaikus nodrošinot arī labāku formu un tekstūras kvalitāti.

DROPS Alaska ir trīskārša, pārbaudītas kvalitātes dzija, kas ir viena no DROPS kolekcijas klasikām. Mūsdienās tikpat populāra kā 80. gadu vidū, kad tā tika laista klajā.Šai dzijai ir plašs krāsu klāsts un liels projektu skaits sievietēm, vīriešiem, bērniem un aksesuāriem.

DROPS Alaska dzijai ir arī daži jaukto krāsu toņi - krāsas tiek kārstas kopā pirms vērpšanas, tādējādi radot jaukto krāsu efektu.

Ražots ES

Šai dzijai ir Oeko-Tex® sertifikāts (sertifikāta numurs 25.3.0099), Standarts 100, I klase. Tas nozīmē, ka tā ir pārbaudīta un atzīta par pilnīgi brīvu no kaitīgām ķīmiskām vielām un ka tā ir droša lietošanai cilvēkiem. I klase ir visaugstākais līmenis, un tas nozīmē, ka dzija ir piemērota zīdaiņu izstrādājumiem (vecumā no 0 līdz 3 gadiem).

Sastāvs
Vilna 100%
Apraksts
Kategorija

4 Medium Medium (Vidēja)

Garums 70 metri
Svars 50 grami
Adāmadatas 5 mm
Adījuma blīvums 17 valdziņi = 10 cm, 22 rindas = 10 cm
Tamboradatas 6 mm
Kopšana

Mazgāt ar rokām, aukstā ūdenī max 30°C, žāvēt izklātu

Hand Wash, max 30°C Do not bleach Iron at a low temperature (not exceeding 110°C) Can be dry cleaned Do not tumble dry Dry Flat

Ražotājs Drops
Saites
Ražotāja lapa DROPS Alaska
Bezmaksas DROPS projekti Bezmaksas DROPS Alaska projekti
Ravelry projekti Ravelry projekti no DROPS Alaska dzijas

Rakstīt atsauksmi

Note: HTML is not translated!

Vērtējums: Slikti Labi

Enter the code in the box below: